İvedik OSB. 1462 Cadde No:24 0 (850) 495 05 05 info@oksisotomatikkapi.com
Image
Otomatik Kapı Sistemleri, Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri
Ostim Mahallesi 1232. Cadde No:109
Yenimahalle/ANKARA

Telefon
0850 495 05 05

Whatsapp
0530 900 30 04

E-Posta
info@oksisotomatikkapi.com

Bizi Takip Edin!
<span style=Dünya'nın
Heryerindeyiz!">

Dünya'nın
Heryerindeyiz!

25 yıllık tecrübemizle Dünyanın her yerinde otomatik kapı sistemleri
hizmeti sunmaktayız. Hangi ülkede hangi şehirde olursanız olun aradığınız
otomatik kapı sistemleri için doğru adrestesiniz!
Detaylar
Kış Bahçesi <br> Uygulamaları

Kış Bahçesi
Uygulamaları

Kış aylarında evin bahçesinde oturamayan kişiler için özel tasarlanan evler, ofisler, bahçeler soğuk hissiyatı oluşmadan evin bahçesinde rahat bir şekilde zaman geçirmeye olanak tanır. Kış bahçesi konusunda profesyonel ekibe sahip olan, müşterilerinin daha iyi bir yaşam alanına sahip olmalarına olanak tanıyor.
Detaylar
Radarlı Fotoselli <br> Kapı Sistemleri

Radarlı Fotoselli
Kapı Sistemleri

Fotoselli kapı sistemleri birçok yerde farklı amaçlarla kullanılmaktadır; İş yeri, mağaza, dükkan, apartman, alışveriş merkezleri, endüstriyel yapılar, fabrikalar, ofisler, otel ve rezidanslar, hastane, üniversite gibi her alanda kullanılabilmektedir.
Detaylar
Sürme Cam <br>Sistemleri

Sürme Cam
Sistemleri

Sürgülü cam balkonda 5 ayrı ray sistemi vardır ve camlar 5 farklı yöne açılmaktadır. Sürgülü cam sistemleri yağmur, kar, toz, ve rüzgarı kesinlikle içeri almamaktadır. Genellikle daha fazla alan kazanmak isteyen balkonlarda, ofis bölme sistemlerinde, kafeteryalarda ve mağazalar gibi mekanlarda kullanılır.
Detaylar
Pergole<br>Sistemleri

Pergole
Sistemleri

Artık mekânlarınız, olması gerektiği gibi, kullanışlı ve keyifli. Sosyal alan veya evsel lüks ve konforunu arttırabilirsiniz. Pergola tentelerimiz küçük ve büyük alanlar, bağlantısız veya duvara monte edilmiş şekilde tasarlanmışlardır ve çeşitli yenilikçi alüminyum tasarımlarında mevcutturlar.
Detaylar
Image

KURUMSALOksis Alüminyum Doğrama

Oksis Otomatik Kapı Sistemleri güçlü ve deneyimli kadrosu ile her zaman müşteri memnuniyeti odaklı güven ve dürüstlük ilkelerinden taviz vermeden gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli ve ekonomik geniş ürün yelpazesi ile üretim, montaj ve teknik servis olarak hizmet vermektedir.

Hedefimiz bulunduğumuz sektörde doğru adımlarla kaliteli ürün ve satış sonrası teknik destekle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktır.

ImageUluslararası Standartlara Uygun Yüksek Kalite Kontrolü

Otomatik Kapı Sistemleri alanında ürettiğimiz bütün ürünler ISO 9001 uluslarası kalite sistem sertikasına sahiptir. Yerli üretim en kaliteli Otomatik Kapı Sistemleri için doğru yerdesiniz.

Hizmetlerimiz

Oksis otomatik kapı fotoselli otomatik kayar kapı, cam kapı, otomatik kepenk, otomatik panjur sistemleri üretir ve montaj yapar.
Ayrıca alüminyum doğrama sistemleri geliştirerek katlanır cam, kış bahçesi, cam balkon gibi sistemlerde geliştirir.
Alüminyum Doğrama

Alüminyum Doğrama

Farklı plakaların işlenmesi sonucunda ortaya çıkan malzemelere denir. Bu malzemelerin farklı şekillerde işlenmesi kullanım alanlarının da çeşitli olmasını sağlar.
Hermetik Kapı Sistemleri

Hermetik Kapı Sistemleri

Otomatik kapı çeşitlerindendir. Fotoselli kapı sistemleri arasında yer alan hermetik kapı, kayar kapı modelleri arasındadır.
Sürme Cam Sistemleri

Sürme Cam Sistemleri

Sürgülü cam balkonda 5 ayrı ray sistemi vardır ve camlar 5 farklı yöne açılmaktadır. Sürgülü cam sistemleri yağmur, kar, toz, ve rüzgarı kesinlikle içeri almamaktadır.
Alüminyum Bahçe Kapıları

Alüminyum Bahçe Kapıları

Yana kayar ve dairesel açılır bahçe kapısı motorları, ahşap, alüminyum veya ferforje konstrüksiyonlu kapıların otomasyonunu sağlar.
Radarlı Fotoselli Kapı Sistemleri

Radarlı Fotoselli Kapı Sistemleri

İş yeri, mağaza, dükkan, apartman, alışveriş merkezleri, endüstriyel yapılar, fabrikalar, ofisler, otel ve rezidanslar, hastane, üniversite gibi her alanda kullanılabilmektedir.
Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri

Pürüzsüz bir şekilde çalışan teleskopik giyotin camlar, çağdaş mimari tasarımların her birine harika bir katkı yapıyor.
Kış Bahçesi Uygulamaları

Kış Bahçesi Uygulamaları

Evin bahçesinde oturamayan kişiler için özel tasarlanan evler, ofisler, bahçeler soğuk hissiyatı oluşmadan evin bahçesinde rahat bir şekilde zaman geçirmeye olanak tanır.
Hebeşibe ve Wolksvagen Kapılar

Hebeşibe ve Wolksvagen Kapılar

Ev ve işyerlerinizdeki geniş pencere yüzeylerini, teras, balkon ve bahçelere açılan kapılarınızı; manzaranızı bölmeden dış ortam ile birleştirerek, mümkün olan en geniş cam yüzeyini kullanma olanağı sağlayarak şık ve pratik bir biçimde kapatmanızı sağlar.
Teleskopik Kapı Sistemleri

Teleskopik Kapı Sistemleri

Otomatik Garaj Kapıları aklınıza gelebilecek her alana, profesyonellik katar. Bu sistem; evleri, siteleri, fabrikaları, AVM gibi yerleri uzun seneler boyu korur.
Cephe Sistemleri

Cephe Sistemleri

Alüminyum kompozit panel cephe sistemleri, alüminyum kapaklı giydirme cephe sistemleri, strüktürel silikonlu cephe giydirme sistemleri ...
Pergole Sistemleri

Pergole Sistemleri

Artık mekânlarınız, olması gerektiği gibi, kullanışlı ve keyifli. Sosyal alan veya evsel lüks ve konforunu arttırabilirsiniz.Küçük ve büyük alanlar, bağlantısız veya duvara monte edilmiş şekilde tasarlanmışlardır.
Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.
Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.
Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz.
Image
Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri
İvedik OSB. 1462 Cadde No:24
İvedik/ANKARA


0850 495 05 05

0530 900 30 04

Neden Oksis Otomatik Kapı Sistemleri?

2008'den günümüze Otomatik Kapı Sistemleri sektöründe öncü marka Oksis Otomatik Kapı Sistemleri; Ankara'da 2008 yılından beri faaliyet göstermektedir. Yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerine daima en iyi ürün ve en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, tüm Türkiye’de ürün satışı ve montajlı anahtar teslimi hizmetlerini sunan, hali hazırda ihraçatçı kimliği ile Avrupa menşeli ürünlerle müşterilerine hizmet sunmaya devam eden dinamik yapıya sahip bir kuruluştur.

Satışa verdiği önemi satış sonrası hizmete de aktarmayı başaran Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, Ülkemizin genel olarak otomatik kapı sektöründe uluslararası rekabetteki yeri almasına öncülük ederek, sanayinin gelişmesine katkıda bulunarak üretim artışını sağlamaktadır.

Mesleki tecrübesiyle müşterilerine daima kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen ve aldığı ISO 9001:2015 kalite belgesi ile bunu belgeleyen Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, günden güne genişleyen güçlü kadrosuyla uluslararası projelerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Ülkemizdeki imalat sahalarımızdaki her türlü mimari projelere özel üretimlerimiz, deneyimli teknik ekibimiz, kalite belgelerimiz ve dünya standartlarına eş değer ürün performansı ile Avrupa pazarlarında da tercih edilen bir marka olmuştur.

Image
Image
Image
Image
Image
Image