İvedik OSB. 1462 Cadde No:24 0 (850) 495 05 05 info@oksisotomatikkapi.com
Image
Otomatik Kapı Sistemleri, Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri
Ostim Mahallesi 1232. Cadde No:109
Yenimahalle/ANKARA

Telefon
0850 495 05 05

Whatsapp
0530 900 30 04

E-Posta
info@oksisotomatikkapi.com

Bizi Takip Edin!
Sürgülü cam balkonda 5 ayrı ray sistemi vardır ve camlar 5 farklı yöne açılmaktadır. Sürgülü cam sistemleri yağmur, kar, toz, ve rüzgarı kesinlikle içeri almamaktadır. Genellikle daha fazla alan kazanmak isteyen balkonlarda, ofis bölme sistemlerinde, kafeteryalarda ve mağazalar gibi mekanlarda kullanılır.
Image
Image

Likya Sürme Cam hatasız kesim

Sistem su almaya garanti veren ve sineklik uygulanan tek cam balkondur. Camlar 8 mm temperdir. Kanatlar alüminyuma özel contalar sayesinde geçme uygulanmaktadır. Silikon kullanılmaz. Kanatlar birbirini özel çekme aparatı sayesinde götürmektedir. Kanatlarda yan kapaklara takılan kilitler sayesinde tam bir güvenlik sağlanmakta.

 • Camlar 8 mm temperdir.
 • Maksimum yükseklik 2500 – 3000 mm arasıdır. ( Dış mekan 2500 mm iç mekan 3000 mm )
 • Kanat genişlikler maksimum 1800 mm’dir. ( her kanat 4 m2’yi geçmemeli )
 • Kanatlar alüminyuma özel contalar sayesinde geçme uygulanmaktadır. Silikon kullanılmaz.
 • Sistem m2 ağırlığı 25 – 27 kg.
 • Sonsuz kanat sayısı uygulanmaktadır.
 • Kanatlar içeri katlanmadığından her türlü perde uygulanmasına müsaittir.
 • Sistem su almaya garanti veren ve sineklik uygulanan tek cam balkondur.
 • Köşe takozları sayesinde alüminyumda fire vermeme özelliği ve hatasız kesim özelliği ayrıca su tahliye özelliği vardır.
 • Kanatlarda yan kapaklara takılan kilitler sayesinde tam bir güvenlik sağlanmakta.
 • Sistem her türlü terazisiz ortamda çalışmanın yanında alt tekerler kendi kendini teraziye almaktadır.
 • Her türlü dönüşlü balkonlarda uygulama özelliği vardır. ( Oval Balkonlar Hariç )
 • Kanatlar birbirini özel çekme aparatı sayesinde götürmektedir.
 • Sistem eşikli olup alttan taşımalıdır.
 • Camlar alüminyum kanatlara özel conta sayesinde fixs edilir. Silikon kullanılmaz.
 • Motorlu sürmede istenildiği tersten manüel de aynıdır.
 • Motorlu sistemin kit halinde verilmektedir.
 • Kenetlenmeli şeffaf conta kullanılabildiği gibi kıl fitilli alüminyum contada kullanılabilir. Solarwin olarak alüminyum tavsiye etmekteyiz.

Hebeschiebe Sürme kaldır - sür

Kaldırmalı Sürme Sistemi (Hebeschiebe), ev ve işyerlerinizde ki geniş pencere yüzeylerini, teras, balkon ve bahçelere açılan kapılarınızı; manzaranızı bölmeden dış ortam ile birleştirerek, mümkün olan en geniş cam yüzeyini kullanma olanağı sağlayarak şık ve pratik bir biçimde kapatmanızı sağlar.

Evinizde veya ofisinizde Hebeschiebe Sürme sistemi kurarak tadını çıkarabileceğiniz manzaralardan ödün vermezsiniz. Bu sistemler, çok fazla güneş ışığına ihtiyaç duyan odalar veya büyük cam pencerelere sahip mekanlarda daha fazla ferahlık sağlayan ideal çözümdür. Hebeschiebe Sürme Sistemi , Kaldırmalı Sürme Sistemi (Hebeschiebe), ev ve işyerlerinizde ki geniş pencere yüzeylerini, teras, balkon ve bahçelere açılan kapılarınızı; manzaranızı bölmeden dış ortam ile birleştirerek, mümkün olan en geniş cam yüzeyini kullanma olanağı sağlayarak şık ve pratik bir biçimde kapatmanızı sağlar.

Basit sürme sistemlerine oranla çok daha yüksek sızdırmazlık ve yalıtım değerlerine sahip (EN 13115, EN 1026, EN 1027, EN 12211) Kaldırmalı Sürme Sistemi (Hebeschiebe) ile yaşadığınız mekanın görselliğinden ve ferahlığından ödün vermeksizin hem dış ortam hava şartlarından korunacak, hem de çok daha etkin bir güvenlik olanağı ile yaşam alanınızda oluşacak şeffaf duvarın konforunu yaşayacaksınız.

Hebeschiebe, şıklık ve mekandan tasarruf sağlama özelliğinin yanı sıra, oldukça geniş bir cam yüzeyli bölmeyi hiç güç sarfetmeden, tek bir el hareketiyle açabilmenizi sağlar.

Hebeschiebe, kullanılacak alanın genişliğine bağlı olarak sabit ve hareketli parçalardan oluşabileceği gibi, tüm kanatlar hareketli olacak şekilde 2-3-4 parça olarak da uygulanabilmektedir. 12 metreye kadar açıklıkları 4 kanat seçeneği ile kapatmaya ve 3 metre genişliğinde tek parça kanat uygulamasına imkan tanıması ile Hebeschiebe, kullanım kolaylığı, konfor, güvenlik ve ferahlığı bir araya getiren en iyi çözüm niteliğindedir.

Sağlamış olduğu statik değerler, her tip cam uygulamasına olanak tanıyan çıta yapısı, çok geniş dekoratif kaplama seçenekleri ve diğer sistemlere göre sağladığı fiyat avantajı ile mimari projelerde gün geçtikçe artan geniş dışa açılım noktalarında, Hebeschiebe mükemmel bir seçenek olarak öne çıkmaktadır.

Image
Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.
Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.
Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz.
Image
Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri
İvedik OSB. 1462 Cadde No:24
İvedik/ANKARA


0850 495 05 05

0530 900 30 04

Neden Oksis Otomatik Kapı Sistemleri?

2008'den günümüze Otomatik Kapı Sistemleri sektöründe öncü marka Oksis Otomatik Kapı Sistemleri; Ankara'da 2008 yılından beri faaliyet göstermektedir. Yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerine daima en iyi ürün ve en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, tüm Türkiye’de ürün satışı ve montajlı anahtar teslimi hizmetlerini sunan, hali hazırda ihraçatçı kimliği ile Avrupa menşeli ürünlerle müşterilerine hizmet sunmaya devam eden dinamik yapıya sahip bir kuruluştur.

Satışa verdiği önemi satış sonrası hizmete de aktarmayı başaran Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, Ülkemizin genel olarak otomatik kapı sektöründe uluslararası rekabetteki yeri almasına öncülük ederek, sanayinin gelişmesine katkıda bulunarak üretim artışını sağlamaktadır.

Mesleki tecrübesiyle müşterilerine daima kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen ve aldığı ISO 9001:2015 kalite belgesi ile bunu belgeleyen Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, günden güne genişleyen güçlü kadrosuyla uluslararası projelerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Ülkemizdeki imalat sahalarımızdaki her türlü mimari projelere özel üretimlerimiz, deneyimli teknik ekibimiz, kalite belgelerimiz ve dünya standartlarına eş değer ürün performansı ile Avrupa pazarlarında da tercih edilen bir marka olmuştur.

Image
Image
Image
Image
Image
Image