İvedik OSB. 1462 Cadde No:24 0 (850) 495 05 05 info@oksisotomatikkapi.com
Image
Otomatik Kapı Sistemleri, Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri
Ostim Mahallesi 1232. Cadde No:109
Yenimahalle/ANKARA

Telefon
0850 495 05 05

Whatsapp
0530 900 30 04

E-Posta
info@oksisotomatikkapi.com

Bizi Takip Edin!

Artık mekânlarınız, olması gerektiği gibi, kullanışlı ve keyifli. Sosyal alan veya evsel lüks ve konforunu arttırabilirsiniz. Pergola tentelerimiz küçük ve büyük alanlar, bağlantısız veya duvara monte edilmiş şekilde tasarlanmışlardır ve çeşitli yenilikçi alüminyum tasarımlarında mevcutturlar.

Otomatik Pergola benzersiz konfor sunar

Yapı ruhsatı gerektirmeden uygulanabilen tamamı otomatik açılır & kapanır şekilde tasarlanan, ergonomik ve fonksiyonel bir tente sistemidir. Tüm pergola modellerimiz size benzersiz bir konfor seviyesi sunar.

Tüm Pergola modellerimiz size benzersiz bir konfor seviyesi sunar.

Artık mekânlarınız, olması gerektiği gibi, kullanışlı ve keyifli. Sosyal alan veya evsel lüks ve konforunu arttırabilirsiniz. Pergola tentelerimiz küçük ve büyük alanlar, bağlantısız veya duvara monte edilmiş şekilde tasarlanmışlardır ve çeşitli yenilikçi alüminyum tasarımlarında mevcutturlar. Özel üretilmiş bir Pergola  tentenin evinize veya işinize nasıl değer katabileceğini keşfetmeye davet ediyoruz.

Image
Image
Ürün Tanıtımı ve Özellikleri
 • Ürün, tek eğim olacak şeklinde tasarlanmış alüminyum taşıyıcılar üzerine adapte edilmiş, raylarda hareket eden açılır & kapanır tavan örtüsünden oluşan ve gizli yağmur dereli bir sistemdir.
 • Ürün tüm mevsim şartlarında kullanıma uygun şekilde tasarlanıp üretilmiştir.
 • İstenildiğinde etrafı kapatılarak açılır & kapanır tavana sahip bir kış bahçesine dönüştürülebilmektedir.
 • Eğimli yapısı ve rop-catcher sistemi sayesinde üst örtüye yağan yağmur sularını ön kısımda ki gizli yağmur deresine kanalize edip inişlerden kontrollü tahliye imkanı sunmaktadır.
 • Tavan örtüsü açılma & kapanma hareketlerini uzaktan kumanda kontrollü BECKER ve SOMFY marka motor ile yapılmaktadır.
 • Gergi, özel triger kayış sistemi ile sağlanmaktadır.
 • Kullanılan ray profiller alüminyum, bağlantı parçaları elektro galvaniz ve INOX metallerdir.
Kasetli Tente şık kaset tasarımı

Kasetli tente tasarımları yağmur, rüzgar, don ve kardan en yüksek düzeyde koruma sunar. Elektrikli tente, konfor için tercih edilen bir seçimdir. Şık kaset tasarımı evinize uyum sağlar. Uzaktan kumanda ile yerinizden kalkmadan tentenizi kontrol edebilirsiniz. Güneş ve / veya rüzgâr sensörleri ekleyerek tentenizin siz olmasanız dahi gölgelendirme yapmasını veya sisteminizi korumasını sağlamak elinizde.

 • Katlanır Kollu Tente: İstenilen ölçülerde yapılabilen; balkon, teras ve bahçeler için uygun olan tentelerdir.
 • Eğim Ayarlı Tente: Eğimini ayarlamayı sağlayan bir mekanizmaya sahip olan tentelerdir. Çevirme koluyla tenteye güneşe göre istenilen eğim verilir.
 • Körüklü Tente: Körüğü sayesinde yandan gelen güneşi de engelleyip istenildiği gibi ayarlanabilen tentelerdir.
 • Spotlu Tente: Tente sistemine spot yerleştirilen çeşittir. Bahçede aydınlanmayı da sağlar.
 • Tek Taraflı Tente: İki profilin üzerine monte edilip tek taraflı açılan tentelerdir.
 • Çift Taraflı Tente: Ayak sistemi üzerine yapılan, iki tarafa da açılabilen tente çeşididir. Tekerlekli ayak sistemiyle taşınabilen modelleri de vardır.
 • Sabit Tente: Seçilen mekânın üzerini kaplayacak şekilde sabitlenen ve açılıp kapanma özelliği olmayan tentelerdir. Kafe gibi açık mekânlarda tercih edilir.
 • Manuel Tente: Elle açılabilen tentelerdir.
 • Motorlu Tente: Elektirik ile çalışıp uzaktan kumanda ile idare edilebilen tentelerdir.
Image
Image
Mafsallı Tente pratik ve ekonomik

Mafsallı Tente , manuel veya motorlu tercih edilebilen son derece pratik ve ekonomik olan tente modelidir.Zararlı UV ışınlarını bloke eden kimyasallara ve küflere karşı dayanıklı kumaşlara sahiptir. Solarwin tenteler yıllarca sorunsuz şekilde size hizmet eder.  Böylece mekanda siz olmasanız bile tente kendisi kapanıp açılarak gölgeledirmeye devam eder.

 Genel Özelikler
 • Pratik ve ekonomiktir.
 • Bakım gerektirmez ve uzun yıllar sorunsuz şekilde size hizmet eder.
 • Manuel veya motorlu tercih edebilirsiniz.
 • Motorlu sistem tercihlerinize sensörler ekleyebilir tentenizi akıllı hale getirebilirsiniz.
Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.
Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.
Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz.
Image
Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri
İvedik OSB. 1462 Cadde No:24
İvedik/ANKARA


0850 495 05 05

0530 900 30 04

Neden Oksis Otomatik Kapı Sistemleri?

2008'den günümüze Otomatik Kapı Sistemleri sektöründe öncü marka Oksis Otomatik Kapı Sistemleri; Ankara'da 2008 yılından beri faaliyet göstermektedir. Yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerine daima en iyi ürün ve en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, tüm Türkiye’de ürün satışı ve montajlı anahtar teslimi hizmetlerini sunan, hali hazırda ihraçatçı kimliği ile Avrupa menşeli ürünlerle müşterilerine hizmet sunmaya devam eden dinamik yapıya sahip bir kuruluştur.

Satışa verdiği önemi satış sonrası hizmete de aktarmayı başaran Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, Ülkemizin genel olarak otomatik kapı sektöründe uluslararası rekabetteki yeri almasına öncülük ederek, sanayinin gelişmesine katkıda bulunarak üretim artışını sağlamaktadır.

Mesleki tecrübesiyle müşterilerine daima kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen ve aldığı ISO 9001:2015 kalite belgesi ile bunu belgeleyen Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, günden güne genişleyen güçlü kadrosuyla uluslararası projelerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Ülkemizdeki imalat sahalarımızdaki her türlü mimari projelere özel üretimlerimiz, deneyimli teknik ekibimiz, kalite belgelerimiz ve dünya standartlarına eş değer ürün performansı ile Avrupa pazarlarında da tercih edilen bir marka olmuştur.

Image
Image
Image
Image
Image
Image