İvedik OSB. 1462 Cadde No:24 0 (850) 495 05 05 info@oksisotomatikkapi.com
Image
Otomatik Kapı Sistemleri, Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri
Ostim Mahallesi 1232. Cadde No:109
Yenimahalle/ANKARA

Telefon
0850 495 05 05

Whatsapp
0530 900 30 04

E-Posta
info@oksisotomatikkapi.com

Bizi Takip Edin!
Image

Oksis otomatik kapı fotoselli otomatik kayar kapı, cam kapı, otomatik kepenk, otomatik panjur sistemleri üretir ve montaj yapar. Ayrıca bu sistemler için servis hizmetleri vererek otomatik kapı tamiri, cam kapı tamiri, otomatik kepenk tamiri ve otomatik panjur tamiri yapar..

Otomatik kapı, cam kapı, otomatik kepenk, otomatik panjur gibi sistemler için tamir ve servis talep etmek için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Servis hizmetlerimizi daha detaylı bir şekilde de inceleyebilirsiniz.

Otomatik Kapı Tamiri

Oksis otomatik kapı olarak Ankara'nın tüm ilçelerinde ve çevre illerde otomatik kapı tamir servis hizmeti veriyoruz.

Arızalı otomatik kapılar için tamir, bakım ve onarım yapıyor, arızaları gideriyor ve otomatik çalışan fotoselli cam kapı sistemlerinin ilk günkü gibi çalışmalarını sağlıyoruz.

Otomatik kapılarda yer alan motor, dişli, kayış, zincir, elektronik kilit, elektronik kart, trafo, fotosel kart ve elektronik kumanda donanımlarında meydana gelen bozulmaları ve arızları tamir ediyoruz.


Cam Kapı Tamiri

Oksis otomatik kapı olarak Ankara'nın tüm ilçelerinde ve çevre illerde cam kapı tamir servis hizmeti veriyoruz.

Arızalı cam kapıların tamir, bakım ve onarımını yapıyor, arızaları gideriyor ve ilk günkü gibi çalışmalarını sağlıyoruz.

Cam kapı pompalarında, cam kapı kilitlerinde ve cam kapı akseskuarları ile birlikte tüm cam kapı donanımlarında meydana gelen bozulmaları ve arızları tamir ediyoruz.

Ankaranın tüm ilçe, semt, mahalle ve bölgelerinde cam kapı tamir hizmeti veriyoruz.


Otomatik Kepenk Tamiri

Oksis otomatik kapı olarak Ankara'nın tüm ilçelerinde ve çevre illerde otomatik kepenk tamir servis hizmeti veriyoruz.

Arızalı otomatik kepenkler için tamir, bakım ve onarım yapıyor, arızaları gideriyor ve otomatik çalışan kepenk sistemlerinin ilk günkü gibi çalışmalarını sağlıyoruz.

Otomatik kepenklerde yer alan motor, dişli, kayış, zincir, elektronik kilit, elektronik kart ve elektronik kumanda donanımlarında meydana gelen bozulmaları ve arızları tamir ediyoruz.

Ankara'nın tüm ilçe, semt, mahalle ve bölgelerinde otomatik kepenk tamir hizmeti veriyoruz.


Otomatik Panjur Tamiri

Oksis otomatik kapı olarak Ankara'nın tüm ilçelerinde ve çevre illerde otomatik panjur tamir servis hizmeti veriyoruz.

Arızalı otomatik panjur için tamir, bakım ve onarım yapıyor, arızaları gideriyor ve otomatik çalışan panjur sistemlerinin ilk günkü gibi çalışmalarını sağlıyoruz.

Otomatik panjur yer alan motor, dişli, kayış, zincir, elektronik kilit, elektronik kart ve elektronik kumanda donanımlarında meydana gelen bozulmaları ve arızları tamir ediyoruz.

Ankara'nın tüm ilçe, semt, mahalle ve bölgelerinde otomatik panjur tamir hizmeti veriyoruz.

 

Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.
Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.
Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz.
Image
Otomatik Kapı Sistemleri
İvedik OSB. 1462 Cadde No:24
İvedik/ANKARA


0850 495 05 05

0530 900 30 04

Neden Oksis Otomatik Kapı Sistemleri?

2008'den günümüze Otomatik Kapı Sistemleri sektöründe öncü marka Oksis Otomatik Kapı Sistemleri; Ankara'da 2008 yılından beri faaliyet göstermektedir. Yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerine daima en iyi ürün ve en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, tüm Türkiye’de ürün satışı ve montajlı anahtar teslimi hizmetlerini sunan, hali hazırda ihraçatçı kimliği ile Avrupa menşeli ürünlerle müşterilerine hizmet sunmaya devam eden dinamik yapıya sahip bir kuruluştur.

Satışa verdiği önemi satış sonrası hizmete de aktarmayı başaran Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, Ülkemizin genel olarak otomatik kapı sektöründe uluslararası rekabetteki yeri almasına öncülük ederek, sanayinin gelişmesine katkıda bulunarak üretim artışını sağlamaktadır.

Mesleki tecrübesiyle müşterilerine daima kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen ve aldığı ISO 9001:2015 kalite belgesi ile bunu belgeleyen Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, günden güne genişleyen güçlü kadrosuyla uluslararası projelerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Ülkemizdeki imalat sahalarımızdaki her türlü mimari projelere özel üretimlerimiz, deneyimli teknik ekibimiz, kalite belgelerimiz ve dünya standartlarına eş değer ürün performansı ile Avrupa pazarlarında da tercih edilen bir marka olmuştur.

Image
Image
Image
Image
Image
Image