İvedik OSB. 1462 Cadde No:24 0 (850) 495 05 05 info@oksisotomatikkapi.com
Image
Otomatik Kapı Sistemleri, Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri
Ostim Mahallesi 1232. Cadde No:109
Yenimahalle/ANKARA

Telefon
0850 495 05 05

Whatsapp
0530 900 30 04

E-Posta
info@oksisotomatikkapi.com

Bizi Takip Edin!
Teleskopik kapı sistemleri, açılır kanat sistemi ile çalışan fotoselli kapı çeşitlerinden biridir. Tek yöne ya da çift yöne açılabilir olan fotoselli Otomatik kapı sistemleri, duvar üzerine ya da kendi sabit tarafı üzerine açılabilme seçeneklerine sahiptir. Kısıtlı geçiş imkanlarına sahip alanlarda kullanılan teleskopik kapı çeşitleri, mekanlar için kullanıcılarına uzun süreli çözüm sunar. Teleskopik kapı sistemleri dar mekanlarda maksimum geçiş alanı sağlayan sistemlerdir. Teleskopik fotoseli kapılar fonksiyonel bir kullanım sağlar ve uzun ömürlüdür.
Image
Image
Teleskopik Kapı Nasıl Çalışır?

Otomatik kapı sistemlerinin çalışma prensibi cam kapı kanatlarının birbiri üzerine katlanarak açılıp kapanması ile oluşmaktadır. Bu katlanma, teleskopik hareket olarak adlandırılır. Otomatik kapı sistemlerinde kanat sayıları ihtiyaç doğrultusunda artırılıp azaltılabilmektedir. Fotoselli Otomatik kapı sistemleri tek yöne açılan uygulamalarda, kanat yapısı olarak üç parçaya bölünür. Bu üç adet cam kanat, iki adet hareketli kanat ve bir adet sabit kanattan oluşmaktadır. Çift yöne açılan Otomatik kapı uygulamalarında ise altı parça bulunmaktadır. Bu altı adet parça, dört adet hareketli kanat ve iki adet sabit kanattan oluşmaktadır. 

Teleskopik Kapı Nerelerde Kullanılır?

Otomatik kapı sistemleri, dar alanlarda oldukça rahat bir şekilde kullanılır. Geçişlerin maksimum verimde olmasını sağlayan Otomatik kapılar, dar alanlarda uygun kullanım sağlar. Tek yöne hareketli Otomatik kapı sistemleri ve çift yöne hareketli Otomatik kapı sistemleri olarak farklı türleri mevcuttur. Teleskopik kapı kullanım alanları, mekanlarda geçişlerin kısıtlı olduğu yerlerdir. Maksimum verim ile giriş ve çıkışların sağlanması hedeflenir.

Image
Image
Teleskopik Kapı Özellikleri Nelerdir?

Otomatik kapı sistemlerinde tek yöne ya da çift yöne açılabilir olma seçenekleri bulunmaktadır. Çift yöne açılan fotoselli Otomatik kapı sistemleri ise sağa ve sola açılan cam kapılardan oluşmaktadır. Sağa ve sola açılan cam kapılar, her iki tarafa da ikişer kanat olarak açılmaktadır. Fotoselli kayar kapının kullanılacağı mekanın özellikleri doğrultusunda farklı kanat adetleri ile de üretim yapılması mümkündür. Otomatik kapı sistemlerinde hız kontrol sistemi de bulunmaktadır. Kapıların açılış kapanış hızı, geçiş alanının yoğunluğu doğrultusunda ayarlanabilmektedir.

Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.
Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.
Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz.
Image
Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri
İvedik OSB. 1462 Cadde No:24
İvedik/ANKARA


0850 495 05 05

0530 900 30 04

Neden Oksis Otomatik Kapı Sistemleri?

2008'den günümüze Otomatik Kapı Sistemleri sektöründe öncü marka Oksis Otomatik Kapı Sistemleri; Ankara'da 2008 yılından beri faaliyet göstermektedir. Yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerine daima en iyi ürün ve en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, tüm Türkiye’de ürün satışı ve montajlı anahtar teslimi hizmetlerini sunan, hali hazırda ihraçatçı kimliği ile Avrupa menşeli ürünlerle müşterilerine hizmet sunmaya devam eden dinamik yapıya sahip bir kuruluştur.

Satışa verdiği önemi satış sonrası hizmete de aktarmayı başaran Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, Ülkemizin genel olarak otomatik kapı sektöründe uluslararası rekabetteki yeri almasına öncülük ederek, sanayinin gelişmesine katkıda bulunarak üretim artışını sağlamaktadır.

Mesleki tecrübesiyle müşterilerine daima kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen ve aldığı ISO 9001:2015 kalite belgesi ile bunu belgeleyen Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, günden güne genişleyen güçlü kadrosuyla uluslararası projelerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Ülkemizdeki imalat sahalarımızdaki her türlü mimari projelere özel üretimlerimiz, deneyimli teknik ekibimiz, kalite belgelerimiz ve dünya standartlarına eş değer ürün performansı ile Avrupa pazarlarında da tercih edilen bir marka olmuştur.

Image
Image
Image
Image
Image
Image