İvedik OSB. 1462 Cadde No:24 0 (850) 495 05 05 info@oksisotomatikkapi.com
Image
Otomatik Kapı Sistemleri, Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri
Ostim Mahallesi 1232. Cadde No:109
Yenimahalle/ANKARA

Telefon
0850 495 05 05

Whatsapp
0530 900 30 04

E-Posta
info@oksisotomatikkapi.com

Bizi Takip Edin!
Hermetik kapı, otomatik kapı sistemleri çeşitlerindendir. Fotoselli kapı sistemleri arasında yer alan hermetik kapı, kayar kapı modelleri arasındadır. Kelime anlamı ile hermetik, “sızdırmaz” anlamında kullanılmaktadır. Hava sızdırmazlığı, ses sızdırmazlığı gibi durumların gerekli olduğu alanlarda Otomatik kapı tercih edilir. Kayar kapı sistemleri arasında sızdırmazlık özelliğine sahip olan kapı çeşitleri, Otomatik kapı sistemleridir. Malzeme olarak alüminyum profiller ile hazırlanmaktadır. Otomatik kapılar antibakteriyel malzemeler ile üretilmektedir. Kapı üretiminde kullanılan malzemeler aynı zamanda paslanmaz özelliğe sahiptir. Otomatik kapılarda kayar kapı sistemlerine ek bir sistem daha bulunur. Bu sistem, kapının üst ve alt zemine sıkıca oturmasını sağlar. Bu sayede sızdırmazlık sağlanır.
Image
Image
Hermetik Kapı Kullanım Alanları

Otomatik kapı sistemleri, sızdırmazlığın gerekli olduğu ortamlarda tercih edilir. Operasyonel çalışma alanları, hastanelerin ameliyathane bölümleri, laboratuvarlar, ses kayıt stüdyoları gibi alanlarda hermetik kapı sistemleri sıkça tercih edilir. Hijyenin sağlanması gereken alanlar, hava basıncının korunması gereken alanlar, ısı ya da ses korunması gereken alanlarda kapı sistemleri arasında bulunan Otomatik kapı sistemleri tercih edilir. Hastane kapısı olarak da kullanılan hermetik kapılar, sterilizasyonun üst seviyede sağlanması gereken mekanlarda rahatça kullanılır. Tam Otomatik kapı ve yarı Otomatik kapı olarak seçenekleri de bulunmaktadır. Yarıya kadar açılma, sızdırmazlık özelliği için açılıp kapanma, engelle karşılaşılan durumlarda kapanma gibi özelliklere sahiptir. Kullanım alanı doğrultusunda istenilen ölçülerde Otomatik kapı kullanılabilir. Kullanım kolaylığı açısından tercih doğrultusunda çift kanat, tek kanat, otomatik, manuel gibi seçenekleri de bulunmaktadır. Gıda üretim tesislerinde de hijyenik olması gereken alanlarda hermetik kapı sistemleri kullanılır. Elektronik kontrol sistemi sayesinde otomatik kapı kumandası ile kullanılabilir.
Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.
Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.
Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz.
Image
Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri
İvedik OSB. 1462 Cadde No:24
İvedik/ANKARA


0850 495 05 05

0530 900 30 04

Neden Oksis Otomatik Kapı Sistemleri?

2008'den günümüze Otomatik Kapı Sistemleri sektöründe öncü marka Oksis Otomatik Kapı Sistemleri; Ankara'da 2008 yılından beri faaliyet göstermektedir. Yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerine daima en iyi ürün ve en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, tüm Türkiye’de ürün satışı ve montajlı anahtar teslimi hizmetlerini sunan, hali hazırda ihraçatçı kimliği ile Avrupa menşeli ürünlerle müşterilerine hizmet sunmaya devam eden dinamik yapıya sahip bir kuruluştur.

Satışa verdiği önemi satış sonrası hizmete de aktarmayı başaran Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, Ülkemizin genel olarak otomatik kapı sektöründe uluslararası rekabetteki yeri almasına öncülük ederek, sanayinin gelişmesine katkıda bulunarak üretim artışını sağlamaktadır.

Mesleki tecrübesiyle müşterilerine daima kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen ve aldığı ISO 9001:2015 kalite belgesi ile bunu belgeleyen Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, günden güne genişleyen güçlü kadrosuyla uluslararası projelerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Ülkemizdeki imalat sahalarımızdaki her türlü mimari projelere özel üretimlerimiz, deneyimli teknik ekibimiz, kalite belgelerimiz ve dünya standartlarına eş değer ürün performansı ile Avrupa pazarlarında da tercih edilen bir marka olmuştur.

Image
Image
Image
Image
Image
Image